Pleťová kosmetika

Pleťová kosmetika

Hýčkejte si svoji pleť a dopřejte jí to nejlepší z přírody. Kvalitní přírodní pleťová kosmetika s účinným složením v podobě přípravků určených k odlíčení pleti a odstranění makeupu, následné hydrataci a dalších produktů určených pro extra péči vám zajistí dokonalý vzhled bez chybičky. 

Dokonalé odlíčení je základ správné péče

Čištění pleti/odstranění makeupu pomocí šetrné přírodní kosmetiky určené přímo pro konkrétní typ pleti je základem správné péče o pokožku obličeje. Nejprve je důležité zbavit kůži všech nečistot a makeupu. Teprve tak budou moci kosmetické produkty odvést svoji práci a bude ten správný čas na extra kosmetickou péči.

Důležitá tonizace jako mezikrok mezi čištěním a výživou

Jako ideální mezikrok mezi čištěním a výživou je důležitá tonizace pleti. Pleťová tonika se postarají o lepší hydrataci pokožky, stažení pórů a vyrovnání pH. Podporují regeneraci a připravují pleť na další péči v podobě hydratačních přípravků. Ty díky toniku budou mít možnost lépe proniknout hlouběji do pokožky. 

Následná hydratace pro dokonalé vyživení pleti

Po odlíčení, vyčištění a tonizaci pleti je ideální čas na následnou hydrataci, která se postará o dokonalé vyživení pokožky do hloubky. Krémy a balzámy na pleť vybírejte s ohledem na typ pokožky. Jinou péči si zaslouží ta citlivá, jinou zase smíšená, mastná či aknózní nebo suchá. Myslete i na tolik opomínanou péči o oči a rty. Oční okolí a rty si totiž také zaslouží potřebnou výživu. 

Účinná ochrana před nepříznivými dopady slunečního záření 

Nezapomínejte ani na potřebnou ochranu před nepříznivými dopady škodlivého slunečního záření. Opalovací kosmetika v podobě přípravků na opalování poskytuje kvalitní SPF ochranu. A po opalování vám kůže poděkuje za péči v pomocí přípravků po opalování.