Pleťový peeling - LE BEACH

Pleťový peeling

Kromě pravidelné a běžné péče, jako je čištění pleti/odstranění makeupu, tonizace pleti a následné nanesení krému a balzámu se vyplatí investovat trochu času také do extra péče. Vyzkoušejte vyživující séra a oleje, hydratační nebo omlazující masky na pleť a pleťový peeling.

Gelová nebo krémová konzistence

Vyberte si ten pravý peeling, který přesně sedne vaší pleti. Zvolte si gelovou nebo krémovou konzistenci podle toho, kterou preferujete. Existují 3 typy peelingu – mechanický, enzymatický a chemický. Exfoliace neboli peeling se vyplatí zařadit mezi pravidelné rituály. Dokonale rozzáří pleť, projasní a omladí pleť. 

Účinné vyčištění pleti

Proč byste si tento kosmetický rituál neměli nechat ujít? I domácí peeling na pleť může zajistit perfektní výsledky. Kvalitní pleťová kosmetika se postará o účinné vyčištění a odstranění odumřelých kožních buněk. Zbavuje pokožku nadměrného kožního mazu, urychluje proces regenerace, vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Kromě toho také zlepšuje prokrvení kůže, stimuluje tvorbu kolagenu a preventivně působí proti vzniku vrásek.

Ideální volba pro všechny typy pleti

Pleťové peelingy jsou ideální volbou pro všechny typy pleti. Stačí si jen zvolit správný produkt s ohledem k suchou pleť, citlivou a reaktivní nebo smíšenou a mastnou. Ani s nejcitlivější kůží se tak nemusíte bát pravidelného peelingování. Zvolením správného přípravku docílíte skvělých výsledků.

Dokonalá příprava pro lepší absorbování výživných látek

Peelingy na pleť pokožku dokonale připraví na následnou péči v podobě pleťových krémů, balzámů a dalších kosmetických produktů. Pleť pak bude mnohem lépe absorbovat hydratační a výživné látky, výsledkem čehož bude její krásnější a zdravě vypadající vzhled.