Pomůcky na pleť - Absolution

Pomůcky na pleť

Abych mohla pleťová kosmetika maximálně splňovat svůj účel, přijdou vhod nejrůznější pomůcky na pleť, které kromě lepšího účinku zajistí třeba také příjemnou masáž. Užijte si svoje kosmetické rituály naplno a dopřejte své pokožce to nejlepší. Pleťové pomůcky oceníte i na cestách. V kabelce vám nesmí chybět kosmetické zrcátko nebo masážní hřeben.

Dopřejte si v létě exkluzivní péči

V létě si vaše tělo a pleť zaslouží exkluzivní péči. S tou vám pomohou pomůcky pro pleť v podobě letní pečující sady. Letní kosmetické produkty určené k péči a regeneraci pokožky během letních měsíců mají charakteristickou vůni tropického ráje, prosluněných pláží a mořských vln. Limitovaná edice v podobě cukrového zlatého peelingu a tělového mléka s třpytkami rozzáří nejen vaši pokožku, ale i celý den. 

Praktické UV zrcadlo

Praktické zvětšovací UV zrcátko s různými intenzitami UV světla je skvělou kontrolou pro správnou aplikaci opalovacího krému. V případě, že je pokožka dostatečně chráněná, bude v zrcadle tmavá. Toto zrcátko navíc slouží pro kontrolu odstranění makeupu. 

Masážní roller pro příjemnou relaxaci

O příjemnou relaxaci a masáž celého obličeje všech typů pleti se postará masážní roller. Kámen nefrit během kontaktu s pokožkou příjemně chladí. Kromě toho také roller stimuluje krevní oběh, podporuje produkci kolagenu, vyhlazuje jemné linie a vrásky nebo také snižuje zarudnutí a záněty. 

Pohodlné čištění pleti a jednodušší aplikace pleťových masek

O lepší čištění pleti se postarají konjakové houbičky, které zanechávají pleť dokonale čistou a hedvábně jemnou. Pleťové masky se vám budou pohodlněji nanášet se štětcem pro aplikaci masek. Díky bambusové rukojeti se příjemně drží a maska se s ním rovnoměrně nanáší.