Přípravky po opalování

Přípravky po opalování

Péče o celé tělo patří mezi každodenní rutinu, ale na důležitou péči po opalování už tolik nemyslíme. Tak, jako je pro nás samozřejmostí čištění pleti/odstranění makeupu a následné používání pleťových krémů/balzámů na pleť, by měla být samozřejmé i péče před a po chytání bronzu. Před sluněním by měly být samozřejmostí přípravky na opalování. A po něm? Po slunění pokožka celého těla postrádá vláhu a může být i podrážděná. Zaslouží si tedy pořádnou dávku hydratace, o kterou se postarají přípravky po opalování.

Pořádná dávka hydratace po chytání bronzu

Je vaše kůže po opalování suchá a hrubá na dotek? Po chytání bronzu si vaše pokožka zaslouží pořádnou dávku hydratace a vláhy. Kosmetika po opalování v podobě zvláčňujících krémů a mlék dodá kůži vyživující látky přesně v takovém poměru, v jakém je potřebuje. 

Zklidnění a zjemnění podrážděné pleti

Kosmetické produkty po opalování zajistí podrážděné nebo spálené pleti příjemné zklidnění a zjemnění. Díky tomu bude moci rychleji zregenerovat a dostat se opět do formy. Díky správné péči navíc prodloužíte svoje opálení. 

Přírodní složení šetrné i k té nejcitlivější pokožce

Kosmetické přípravky po opalování s přírodním složením se hodí pro všechny typy pleti. Přípravky po opalování s přírodními výtažky jsou tak šetrné i k té nejcitlivější pokožce, kterou pohladí jemně jako peříčko. 

Chyťte hnědý odstín pokožky i bez slunečních paprsků

Nebaví vás chytat bronz nebo na to zkrátka nemáte čas a k moři se nechystáte? Hnědého odstínu pokožky snadno dosáhnete i bez slunečních paprsků a povalování se na pláži. V tomto ohledu stačí svěřit pokožku do rukou samoopalovací kosmetiky, která se postará o zdravé a rychlé opálení přesně do takového odstínu, který vám bude vyhovovat.