Krémy pro citlivou a reaktivní pleť - Balení - Vanilka

Krémy pro citlivou a reaktivní pleť

Trápí vás pnutí, začervenání nebo svědění pleti? Pak je vaše pleť nejspíš citlivá a reaktivní a vyžaduje speciální pleťovou kosmetiku. Začněte už u čištění/odstranění makeupu a k těmto účelům používejte šetrná odličovací mléka, oleje nebo pleťové vody. Na tento typ pleti působí blahodárně i pleťová tonika, která jsou důležitým mezi krokem před nanášením krémů a balzámů.

Nová generace péče o pleť pro ochranu před nepříznivými vlivy

Vyzkoušejte novou generaci péče o pleť a svěřte se do rukou kvalitní kosmetiky s účinným složením. Krémy pro citlivou a reaktivní pleť nabídnou vaší pokožce přesně to, co momentálně potřebuje, jako je hydratace, výživa a ochrana před nepříznivými okolními vlivy. Odměnou vám bude hebká a jemná pleť bez podráždění. 

Účinné a šetrné složení pro přirozenou rovnováhu kožního mikrobiomu

Krémy na citlivou pleť mají účinné a šetrné složení bez konzervačních látek a bez parfemace. Navíc mají vysokou snášenlivost a poskytují dlouhodobou hydrataci. Pomáhají zachovat přirozenou rovnováhu kožního mikrobiomu. Příjemná a vyživující textura zanechá pokožku dokonale vláčnou a bez mastného efektu

Okamžitá hydratace, zklidnění a úleva

Dopřejte svojí citlivé pokožce okamžitou dávku hydratace, vytoužené zklidnění a příjemnou úlevu. Krémy a balzámy s šetrným složením obnovují lipidovou bariéru pokožky a pomáhají jí přizpůsobit se těm momentům, během kterých reaguje podrážděním. 

Extra péče v podobě peelingu a masky

To, co vaše pokožka obzvláště ocení, je extra péče. I s citlivou a reaktivní pletí si s klidem můžete dopřát pleťový peeling nebo masky na pleť bez obav z nepříjemného podráždění a začervenání. Naopak kůži dodáte extra dávku výživných látek zajišťujících potřebné zklidnění.