Pro normální/ citlivou pleť - Velikost - 285ml

Pro normální/citlivou pleť

Důkladné čištění pleti/odstranění makeupu by mělo být základním krokem v péči o pleť, a to ráno i večer. Každý typ pokožky má ovšem svá specifika a vyžaduje jiný typ kosmetických produktů. Rozmazlujte se pomocí přírodní kosmetiky určené přímo pro typ vaší pokožky. Něco jiného totiž vyžaduje suchá pleť, něco dalšího zase normální/citlivá pleť.

Důkladné odlíčení a vyčištění jako základní krok

Důkladné čištění pleti a odstranění makeupu by mělo být rutinou v péči o pleť. Kromě kosmetických produktů vám tuto činnost usnadní pomůcky na pleť. Vložte svoji důvěru v kvalitní přírodní kosmetiku určenou k čištění pleti/odstranění makeupu, která pomůže pokožku připravit na následnou péči. 

Mezikrok v podobě tonizace

Po odlíčení je vhodné zařadit důležitý mezikrok v podobě tonizace pleti. Použití pleťových tonik má za efekt zlepšení hydratace pokožky, stažení pórů a vyrovnání pH. Zahájí důkladnou regeneraci pleťových buněk a připraví pleť na další péči v podobě hydratačních přípravků. Ty díky toniku budou moci snadněji proniknout hlouběji do pokožky 

Vaše pokožka si zaslouží extra péči

Vaše pokožka si zaslouží extra péči. Dopřejte si pravidelně důkladný peeling, který odstraní odumřelé části pokožky a pleťovou masku, která dodá pokožce cenné živiny, vitamíny a další látky důležité pro její zdravý a zářivý vzhled. Speciální produkty jsou důležité také na ošetření akné.

Šetrné hydratační přípravky jemné jako peříčko

Normální a citlivá pleť, obzvláště ta náchylná k podráždění a začervenání si zaslouží použití šetrných hydratačních přípravků jemných jako peříčko. Pleť pohladí jako hedvábí a dodají jí cenné živiny. Krémy a balzámy na pleť nebo séra a oleje uzamknou v pleti vlhkost a zanechají ji dlouhodobě vláčnou a jemnou.