Kosmetika pro psy - Skladem

Pro čtyřnohé mazlíčky

Dopřejte kosmetickou péči nejen sami sobě, ale také svým psím miláčkům. Ač pro lidi je pleťová kosmetika, mytí těla, intimní kosmetika a další péče samozřejmostí, stejně tak bychom neměli zapomínat ani na své čtyřnohé mazlíčky. I oni si totiž zaslouží pořádnou péči, a to nejen o srst, ale třeba i o drápky nebo ústní dutinu.

Psí šampon pro perfektní umytí srsti

Kvalitní kosmetika pro psy mimo jiné obsahuje i péči o srst. Pro perfektní umytí srsti pejsků a zabránění vzniku zápachu poslouží psí šampon. Ten působí blahodárně na citlivou i poškozenou pokožku. Díky obsahu vyživujících látek šetrně pečuje o psí pokožku i srst a zanechává ji jemnou, hebkou a provoněnou. 

Ochrana, změkčení a zvlhčení tlapek v jednom

Věnujte pozornost i psím tlapkám, které si také zaslouží speciální péči. Tyčinka na tlapky má ochranné, změkčující a zvlhčující účinky. Vyživuje suché polštářky a zabraňuje vzniku trhlinek. Díky léčivým vlastnostem se postará o případné zacelení drobných ranek. Olej na tlapky z čistě přírodních surovin poskytuje trvalý efekt, díky kterému budou tlapky vašeho psího miláčka silné, pružné a vyživené. 

Klíšťata si už na vašeho mazlíčka nepřijdou

Klíšťata dokáží potrápit nejen lidi, ale i zvířata, pejsky nevyjímaje. V tomto ohledu se můžete spolehnout na speciální mast proti klíšťatům s přírodními přísadami, která poskytuje účinnou ochranu proti klíšťatům a jiným parazitům.

Účinná léčba ušních problémů

I pejsky mohou nepříjemně potrápit nejrůznější ušní problémy. Zatočit s nimi dokáže ušní výplach s výtažky z aloe vera a měsíčku lékařského. Ten pomáhá léčit infekci i zánět. Zároveň také zabraňuje svědění. Ušní výplach poslouží nejen jako léčba, ale i jako preventivní nebo čistící prostředek.