Pro mastnou/ smíšenou pleť - Balení - klasické

Pro mastnou/smíšenou pleť

Mastná a smíšená pleť patří mezi nejrozšířenější typy pokožky. Z důvodu, že potřebuje některou oblast hydratovat a jinou zase odmastit, vyžaduje speciální péči určenou právě pro mastnou/smíšenou pleť. Přírodní kosmetika přináší ty nejlepší produkty na čištění/odstranění makeupu i séra a oleje na pleť nebo hýčkající krémy a balzámy.

Zbavte pleť všech nečistot a makeupu

Jak zbavit pleť všech nečistot a makeupu? Vybavte se účinnými odličovacími přípravky na čištění pleti. Vyberte si takovou formu, která vám vyhovuje. Nabízí se hned několik možností, například pleťová mýdla, čistící pudry, oleje nebo gelové čističe. Postarají se o hloubkové vyčištění pokožky a její rozzáření. 

Hýčkání s oleji a séry

Dopřejte pokožce obličeje to nejlepší a hýčkejte ji s přírodními oleji a séry. Pleťová séra pronikají do hloubky pokožky, kde okamžitě začnou působit. Navíc se rychle vsakují a nezanechává nepříjemný mastný pocit. Pokud chcete svojí zralé a stárnoucí pokožce nabídnout něco navíc, jsou séra a oleje pro mastnou/smíšenou pleť skvělou volbou. Pleťové oleje navrací pleti ztracenou pružnost a elasticitu. Kůže bude dokonale vyživená, pružná a zářivá.

Pořádná dávka hydratace a výživy

Poskytněte pleti pořádnou dávku hydratace a výživy. Krémy a balzámy pro smíšenou, mastnou či aknózní pleť rozjasňují, hydratují, regenerují a hojí pokožku.  Vyrovnávají hladinu pH a mají stahující účinek v oblasti s vyšší náchylností k mastnotě.

Pomocníci, které při péči o pokožku uvítáte

Při pravidelné péči o pleť uvítáte praktické pomůcky na pleť, které se postarají o příjemnou masáž a snadnější aplikaci jednotlivých kosmetických přípravků. Zpříjemněte si svoje ranní a večerní rituály konjakovou houbičkou nebo třeba masážním rollerem