Krémy pro smíšenou, mastnou a aknózní pleť - Velikost - 60ml

Krémy pro smíšenou, mastnou či aknózní pleť

Moderní a kvalitní pleťová kosmetika nabízí dlouhou řadu produktů určených pro smíšenou/mastnou pleť, citlivou a reaktivní nebo také pro zralou či suchou pleť. Vyzkoušejte krémy pro smíšenou, mastnou či aknózní pleť, které ji budou hýčkat a dopřejí jí tu správnou a vyváženou péči.

Důkladné odlíčení jako ranní a večerní rituál

Dopřejte si ranní a večerní rituál v podobě důkladného čištění pleti/odstranění makeupu. Stačí si jen vybrat vhodný produkt v podobě čistících gelů, pleťových mlék, pleťových vod, odličovacích olejů a dalších. Dokonalé odlíčení je tou správnou cestou ke zdravě vypadající, jemné, hladké a zářivé pokožce. 

Myslete i na důležitou tonizaci

Před nanesením krémů a balzámů na pleť je důležité myslet i na tonizaci, která pokožku dokonale připraví pro co nejlepší absorbování krémů a maximální využití výživných látek. Čistící tonika nabízí spoustu benefitů. Zanechají pleť čistou, svěží a jemnou, obnoví rovnováhu a hydrataci. Zároveň zajistí zjemnění a zklidnění.

Ta nejlepší péče pro smíšenou či mastnou pokožku

Dopřejte si to nejlepší pro smíšenou/mastnou či aknózní pleť. Vyvážené krémy na mastnou a smíšenou pleť se postarají o hydrataci, a přitom jsou tak neuvěřitelně lehké, takže pokožku nezatíží. Zároveň zajistí snížení tvorby kožního mazu a díky tomu, že nejsou příliš hutné, neucpávají póry.

Extra péče v podobě pleťové masky a peelingu

Užijte si svoje pravidelné rituály v podobě extra péče o pleť. Jedním z důležitých kroků je pravidelný peeling. Ten odstraní odumřelé kožní buňky a šupinky, pleť oživí a rozzáří. Pleťová maska dodá okamžitou dávku plnou výživných látek, regeneruje, omlazuje nebo čistí. Stačí si jen zvolit ten správný produkt pro váš typ pleti.