Krémy pro suchou pleť - Blue Haven Holistic

Krémy pro suchou pleť

Vyberte si tu nejlepší pleťovou kosmetiku, která bude vaší pleti ušitá přesně na míru. Ve vaší kosmetické výbavě by neměly chybět pleťové krémy. Moderní a kvalitní pleťová kosmetika nabízí dlouhou řadu produktů určených pro smíšenou/mastnou pleť, citlivou a reaktivní nebo také pro zralou či suchou pleť

Důkladné odlíčení a vyčištění je základ správné péče

Důkladné ranní a večerní čištění pleti/odstranění makeupu je základem správné péče. Stačí si jen vybrat vhodný produkt v podobě čistících gelů, pleťových mlék, pleťových vod, odličovacích olejů a dalších. Dokonalé odlíčení je cestou ke zdravě vypadající, jemné, hladké a zářivé pokožce. 

Přejděte k důležité a často opomíjené tonizaci

Po vyčištění je vhodné přejít k důležité a často opomíjené tonizaci pleti. Pomocí tonizačních přípravků pokožku ochráníte před nepříznivými vlivy a umožníte krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Pleťová tonika jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. Pleťová tonika perfektně připraví pokožku pro následnou péči. 

Je čas na hydratační krém

Po tonizaci je čas na vyživující krémy a balzámy na pleť nebo vyživující či omlazující séra a oleje. Ty se díky předchozí tonizaci budou mnohem lépe vstřebávat a účinně proniknou až do hloubky kůže. Krémy pro suchou pleť se postarají o potřebné dávku hydratace, která pronikne až do hloubky. 

Dopřejte si speciální péči v podobě peelingu nebo masky

Důležitá je i speciální a extra péče o pleť. Dopřejte si pravidelně pleťový peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a rozzáří pokožku. Ideální volbou jsou také pleťové masky pro konkrétní typ pleti. Vyberte si hydratační, čistící, omlazující nebo regenerační masku a dopřejte si chvilku relaxace.