Krémy pro suchou pleť - Velikost - 54g

Krémy pro suchou pleť

Vyberte si tu nejlepší pleťovou kosmetiku, která bude vaší pleti ušitá přesně na míru. Ve vaší kosmetické výbavě by neměly chybět pleťové krémy. Moderní a kvalitní pleťová kosmetika nabízí dlouhou řadu produktů určených pro smíšenou/mastnou pleť, citlivou a reaktivní nebo také pro zralou či suchou pleť

Důkladné odlíčení a vyčištění je základ správné péče

Důkladné ranní a večerní čištění pleti/odstranění makeupu je základem správné péče. Stačí si jen vybrat vhodný produkt v podobě čistících gelů, pleťových mlék, pleťových vod, odličovacích olejů a dalších. Dokonalé odlíčení je cestou ke zdravě vypadající, jemné, hladké a zářivé pokožce. 

Přejděte k důležité a často opomíjené tonizaci

Po vyčištění je vhodné přejít k důležité a často opomíjené tonizaci pleti. Pomocí tonizačních přípravků pokožku ochráníte před nepříznivými vlivy a umožníte krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Pleťová tonika jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. Pleťová tonika perfektně připraví pokožku pro následnou péči. 

Je čas na hydratační krém

Po tonizaci je čas na vyživující krémy a balzámy na pleť nebo vyživující či omlazující séra a oleje. Ty se díky předchozí tonizaci budou mnohem lépe vstřebávat a účinně proniknou až do hloubky kůže. Krémy pro suchou pleť se postarají o potřebné dávku hydratace, která pronikne až do hloubky. 

Dopřejte si speciální péči v podobě peelingu nebo masky

Důležitá je i speciální a extra péče o pleť. Dopřejte si pravidelně pleťový peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a rozzáří pokožku. Ideální volbou jsou také pleťové masky pro konkrétní typ pleti. Vyberte si hydratační, čistící, omlazující nebo regenerační masku a dopřejte si chvilku relaxace.