Pro suchou pleť

Trápí vás vysušená a šupinatá pleť, která má sklony k olupování? Suchá pleť vyžaduje správnou péči, jejíž klíčovou roli hraje důležitá hydratace. Objevte jedinečné účinky přírodní kosmetiky určené právě pro suchou pleť a zatočte s nežádoucím nedostatkem vláhy a hydratace. Díky vhodným přípravků zabráníte nepříjemným projevům spojeným s vysušenou pokožkou.

Jemná čistící pěna s hydratačními vlastnostmi

čištění pleti/odstranění makeupu můžete využít jemnou čistící pěnu s hydratačními vlastnostmi. Díky ní bude vaše pokožka jako v bavlnce. Zklidňuje a zabraňuje vysoušení, snižuje pravděpodobnost podráždění. Navíc chrání před ztrátou vlhkosti. Hodí se i pro normální/citlivou pleť

Pomocníci pro důkladné čištění pleti

Vybavte se pomocníky pro důkladné čištění pleti. Mezi praktické pomůcky na péči patří třeba oblíbená konjaková houbička. Ta promění tuto rutinní činnost v příjemný rituál. Kromě čištění pomáhá pokožku také stimulovat a masírovat. Díky tomu bude zářivá a hebká na pohled i na dotek.

Čištění pomocí tonika jako důležitý mezikrok

Důležitým mezikrokem je tonizace pleti. Pleťové tonikum zajišťuje lepší hydrataci pokožky, stažení pórů a vyrovnání pH. Podporuje přirozenou regeneraci a připravuje pleť na další péči v podobě hydratačních přípravků. Ty díky toniku budou mít možnost lépe proniknout hlouběji do pokožky.

Poslední krok v podobě vyživení a hydratace

Suchá pleť si žádá pořádnou dávku vyživení a hydratace. Krémy a balzámy na pleť jsou ideální volbou. Dopřejte si také něco speciálního v podobě extra péče o pleť zahrnující peeling, masky a další produkty přírodní kosmetiky. Nezapomeňte také na důležitou péči o oči a rty. Oční okolí je citlivé, a tudíž vyžaduje jemné přípravky. Rty zase doslova lační po výživě a hydrataci.