Pudry

Toužíte po krásném líčení? Vybavte se těmi správnými pomocníky. Pro dokonalé líčení/makeup budete potřebovat kvalitní kosmetické produkty z oblasti dekorativní kosmetiky. Chybět by vám neměly řasenky, lesky na rty a rtěnky nebo také přípravky ze sekce tvář/dekorativka, jako jsou tónovací krémy, make-upy, tvářenky nebo pudry

Fixační a matující varianta

Užijte si dokonalý pocit z líčení bez chybičky. Fixační pudr s matujícím efektem si zamilujete. Velmi jemný a sypký minerální prášek dodá pleti zdravý nádech a rozzáří ji. Vyberte si ze světlého odstínu nebo odstínu určeného pro opálenou pleť a poskytněte svojí pokožce kvalitní zmatnění a finální zafixování líčení.

Kompaktní provedení jako stvořené na cesty

Buďte vybaveni dekorativní kosmetikou i na cestách. Kompaktní pudr je ideální volbou nejen do kabelky. Praktická miniaturní krabička je navíc odolná vůči polití. Kromě toho je také kompaktní krabička s make-upem znovunaplnitelná a je tak pohodlným a ekologickým řešením.

Saténově jemná pokožka bez chybičky

Dopřejte si saténově jemnou a rozzáření pokožku bez sebemenšího nedostatku. O to se postará pudr s přírodními minerálními pigmenty, který dopřeje vaší pleti přesně to, co právě potřebuje. Veganské minerální pudry jsou ideální tečkou za kompletním líčením, které perfektně zafixují a pleť udrží matnou, jemnou a rozzářenou.

Důležitým krokem je večerní odlíčení pleti

I když se líčíte nebo ne, důležitým krokem v péči o pleť je večerní čištění pleti/odstranění makeupu. Odstraníte tak všechny nečistoty, které se během dne na vaší pleti nahromadily, jako je pot, kožní maz, prach, odumřelé kožní buňky a kosmetický přípravky. Následovat by měla tonizace pleti a poté hydratace v podobě pleťových krémů a balzámů.