Řasenky

Toužíte po dokonalém líčení/makeupu? Zaměřte se na líčení očí, které dokáží jako mávnutím kouzelného proutku celý obličej příjemně oživit a rozzářit. Stačí se jen vybavit těmi správnými kosmetickými pomocníky a dekorativními pomůckami. Základním kouskem pro precizní nalíčení očí je jednoznačně řasenka. Ta totiž dokáže s řasami hotové zázraky.

Ideální volba i pro citlivé oči

Trpí vaše oči při používání běžné dekorativní kosmetiky? Jsou citlivé a podrážděné? Nemusíte se nadobro vzdát líčení. Stačí jen citlivé oči svěřit do péče kvalitní přírodní kosmetiky. Díky svému přírodnímu složení jsou řasenky ideální volbou i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček. Výtažky z chrpy zajistí zklidnění a vzpruhu pro unavené nebo podrážděné oči. Díky obsahu vosků je zajištěna maximální výdrž. 

Perfektní prodloužení a objem řas

Toužíte po hustších, silnějších a plnějších řasách? O maximální objem a prodloužení řas se postará objemová řasenka. V kombinaci s očními linkami nebo očními stíny bude výsledný efekt naprosto fantastický. 

Zvýraznění řas a péče o ně v jednom jediném kroku

Vyzkoušejte ferrari mezi řasenkami. Unikátní řasenka s vylepšeným složením zajistí vašim řasám potřebné zvýraznění, objem a prodloužení, a zároveň o ně i pečuje. V jednom jediném kroku se vám tak dostane nejen zkrášlení, ale díky obsahu olejů bude postaráno také o důležité vyživení řas. 

Dokonalé odlíčení řasenky i celého obličeje

Finálním krokem v podobě večerního rituálu by mělo být dokonalé čištění pleti/odstranění makeupu. Základem je správně zvolená pleťová kosmetika podle konkrétního typu pleti. Jinou péči totiž potřebuje suchá, normální/citlivá pleť, jinou zase mastná nebo spíšená pleť. Pak už je čas na tonizaci a použití pleťových krémů a balzámů.