Rozjasňující produkty

Rozjasňující produkty

Trápí vás mdlá a unavená pleť bez života? Pak možná vaše péče o pleť něco postrádá. Kromě běžných rutinních kroků, jako je čištění pleti/odstranění makeupu a použití pleťových krémů a balzámů je důležité myslet i na extra péči o pleť. A o zbytek už se postará líčení/makeup. Ideální volbou je kvalitní dekorativní kosmetika ze sekce tvář/dekorativka. Řešením v tomto případě mohou být rozjasňující produkty, které pleť rozzáří a dodají jí zdravý nádech. 

Tvářenka pro rychlé rozzáření pleti

Tvářenka se postará o rychlé rozzáření pleti. Zajímavou volbou je odstín měnící barvu podle světla. Stačí jen pár tahů štětcem a během chvilky na svojí pleti vykouzlíte dokonalý efekt. U tvářenky oceníte i její jemnou a hedvábnou texturu. Díky obsahu olejů nemusíte mít obavy z ucpávání pórů. 

Líčení rtů a tváří pomocí krémových pigmentů

Vyzkoušejte pohodlné líčení rtů a tváří pomocí krémových pigmentů. Multifunkční varianta – stíny a tvářenka v jednom přirozeně zvýrazňují pokožku rtů a tváří. Barvy je možné libovolně míchat a vrstvit podle vlastní fantazie, a to až do doby dosažení požadovaného odstínu. 

Stíny a tvářenka v jednom

Vyzkoušejte multifunkční produkty k rozjasnění pleti. V jednom jediném produktu na vás čekají stíny a tvářenka hned v několika odstínech. Přírodní minerální pigmenty se dají libovolně mixovat, takže si snadno vytvoříte svůj vlastní a jedinečný odstín pro zvýraznění očí nebo tváří. 

Nepodceňujte večerní čištění pleti

Obzvlášť pokud milujete líčení a make-up, měly byste si na večerním čištění pleti/odstranění makeupu dát obzvlášť záležet. Jinak riskujete zanesení pórů, pupínky a další nepříjemnosti s pletí. Stačí jen zvolit vhodné odličovací produkty s ohledem na konkrétní typ pleti a na tuto rutinu nezapomínat.