Rtěnky - Barva - 03 CERISE

Rtěnky

Záleží vám na tom, aby vaše líčení/makeup skvěle vypadal? Nezapomínejte kromě líčení očí, tváře a obočí také na rty. Správná péče o rty nejen podtrhne vaše líčení a dodá mu zajímavý šmrnc, ale zároveň bude také o pokožku rtů perfektně postaráno. Lesky a rtěnky dnes už totiž nemají jen estetickou funkci, ale dokáží toho mnohem více. 

Vneste do líčení trochu barev

Vneste do líčení trochu pestrých barev, které líčení celkově pozvednou. Nechte se unášet na nekonečné vlně zářivých barev a odstínů, o kterých jste ani neměli ponětí, že existují. Vyberte si rtěnky ve své oblíbené barvě nebo v barvě ladící s vaším outfitem a dopřejte si dokonalé líčení, se kterým budete k nepřehlédnutí. Nechybí ani neutrální a nude odstíny.

Matující a hydratační efekt

Vsaďte na trendy matující nebo hydratační rtěnky a dopřejte svým rtům jen to nejlepší. Vsaďte na rtěnky, které se hrdě pyšní fascinující výdrží a skvěle se nanáší. Získejte smyslné rty díky barevným pigmentům, které se postarají o dokonalý efekt.

Vlastnosti, které během používání oceníte

Rtěnka není jen zkrášlujícím prostředkem. Během jejího používání oceníte i další skvělé vlastnosti, kterými tento kosmetický produkt oplývá. U rtěnek oceníte třeba rychlé a pohodlné nanášení, syté barvy nebo dlouhotrvající efekt. Kromě toho přijde vhod i složení přívětivé k pokožce rtů, které se postará o potřebnou výživu a hydrataci důležité ke zdravému vzhledu.

Nezapomeňte na večerní rituál v podobě důkladného odlíčení rtů

Myslete během večerního rituálu čištění pleti/ostranění makeupu nejen na svoji pleť, ale i na rty, které si také zaslouží dokonalé vyčištění od zbytků rtěnky, potu a dalších ulpělých nečistot. Jedině tak se vám budou moci odvděčit svoji krásou, jemností a hebkostí.