Šampony

Šampony

Toužíte po krásných, hustých a lesklých vlasech, protože k vám matka příroda nebyla příliš štědrá? Dopřejte jim pořádnou péči se vším všudy. Na cestě k dokonalé kštici vám pomůže přírodní kosmetika určená pro kvalitní a profesionální péči o vlasy obsahující všechno potřebné od šamponů, přes kondicionéry, masky na vlasy až po finální styling

Jemné a šetrné umytí pokožky hlavy

Dopřejte svým vlasům a pokožce tu nejlepší možnou péči, která se projeví na vzhledu a kvalitě vlasů. Přírodní šampony se postarají o jemné a šetrné, ale přesto velmi důkladné umytí pokožky hlavy bez toho, aby ji podráždily. I ta nejcitlivější pokožka se tak bude mít doslova jako v bavlnce. 

Dokonalá péče od kořínků až ke konečkům

Citlivá a svědící pokožka hlavy, suché vlasy nebo roztřepené konečky? Rozlučte se nadobro se svými vlasovými problémy a vyzbrojte se kvalitními šampony a kondicionéry, které vašim vlasům poskytnou dokonalou péči od kořínků až ke konečkům. Výsledkem budou hladké a zářivé vlasy se zacelenými konečky. 

Produkt na míru ušitý konkrétnímu typu vlasů

Vyberte si produkt přímo na míru ušitý vašemu typu vlasů. Pro citlivou a svědící pokožku hlavy volte šetrný šampon s rostlinným složením, který se postará o zklidnění a hydrataci. Suché vlasy zase potřebují vyživující a hydratační šampony, které vlasům dodají potřebnou vláhu. A mastné vlasy doslova volají po jemném čistícím šamponu, který je promění v dokonale krásné.

Nezapomeňte na následnou péči v podobě kondicionéru nebo masky

Po umytí vlasů nezapomeňte na následnou péči. Pro tu se hodí vlasové kondicionéry a masky na vlasy. Zajistí potřebnou výživu, hydrataci a regeneraci oslabeným vlasům, které budou po pravidelném používání rozzářené, husté a dokonale vyživené.