Séra a oleje na pleť - LE BEACH

Séra a oleje na pleť

Zkrášlete se pomocí kvalitních přírodních kosmetických produktů od ověřených značek, které se pyšní blahodárnými účinky a pro krásu. Ve vaší kosmetické výbavě by neměly chybět séra a oleje na pleť. Vyberte si speciální produkt určený přímo pro váš typ pleti. Jinou péči si zaslouží ta citlivá, jinou zase smíšená, mastná či aknózní nebo suchá. Speciální pozornost si pak zaslouží zralá pokožka. 

Uklidňující a ochranná varianta

Patříte mezi majitelky citlivější a reaktivní pleti? Trápí vás nepříjemné pnutí, zarudnutí a vyrážky? Dopřejte si uklidňující a ochrannou péči v podobě přírodních přípravků s účinnými složkami. Uklidňující/ochranná séra a oleje na pleť regenerují a zklidňují pokožku, která má sklony ke zvýšené citlivosti, zarudnutí, vyrážkám a nepříjemnému pnutí. 

Ideální volba pro rozzáření a projasnění pokožky

Zachraňte kůži obličeje pomocí lehkých sér a olejů. Séra a oleje na pleť jsou ideální volbou pro rozzáření a projasnění pokožky. Zvlhčující a rozjasňující séra a oleje jsou hotovým elixírem pro pleť, která je unavená, bez jasu a bez života. Unikátní receptura přináší dokonalou vzpruhu v podobě rozzáření a rozjasnění.

Řešení pro mastnou a smíšenou pleť

Hýčkejte se a rozmazlujte se. Zvolte si vhodné řešení pro mastnou a smíšenou pleť, která vyžaduje speciální přípravky. Séra a oleje pro mastnou a smíšenou pleť se postarají o matný efekt v kombinaci s hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. 

Omlazující vzpruha pro vrásky 

Vrásky? Tak ty už nebudou mít šanci. Zpomalte projevy stárnutí se špičkovými produkty v oblasti kosmetiky určené na zralou pleť. Séra a oleje omlazující a proti vráskám jsou nabité účinnými látkami, které mají za úkol kůži zjemnit a vyhladit. Ta bude působit mladistvějším a svěžejším dojmem.