SOLARA Suncare

Dermatologicky testovaná minerální kosmetika na opalování - Šetrná i k citlivé pleti - Klinicky prokázané aktivní účinky

"Náš příběh..

Reakce pokožky mých dětí na chemické opalovací krémy a moje osobní cesta s lymskou nemocí vedly k vytvoření Solara Suncare. Řešení potřeby zdravé a citlivé pokožky je jádrem toho, čím se naše receptury liší a proč se zaměřujeme pouze na minerální opalovací krémy. Pro zdravou obrannou bariéru může naše pokožka těžit z podobné integrační wellness filozofie jako naše tělo: adaptogeny, super ovoce + věda pro mnohonásobně prospěšné výsledky. Naším posláním od uvedení na trh před čtyřmi lety je vědomě formulovat, řídit se přísnějšími evropskými normami, nahrazovat pochybné a dráždivé přísady nejlepšími klinicky studovanými rostlinami + vědecky podloženými účinnými látkami. Ve spolupráci s talentovanými chemiky, lékaři, léčiteli, estetiky a globálními testovacími partnery poskytujeme zinkový opalovací krém, který o pleť pečuje i zevnitř.

Co znamená Solara?

Moje děti vlastně použily svou představivost k pojmenování značky během rodinného brainstormingu. Nyní je pod ochrannou známkou a na pultech po celém světě! Vyzařuje z něj láska ke slunci, pozitivní energie a dobré vibrace.

Poměřujeme pověření

Věříme v odborné znalosti třetích stran a ověřené ověření, abychom podpořili pilíře, které naši značku odlišují. Pro nás „čisté“ nic neznamená, pokud nemáte certifikaci třetí strany.

Jsme jednou z mála značek opalovacích krémů, které mají celé své portfolio EWG VERIFIED™."

Xo Stephanie, zakladatelka + CEO