Styling - Balení - klasické

Styling

Tak jako věnujete pozornost mytí celého těla, i péče o vlasy by měla být důkladná. Kromě samotného umytí a vyčištění pokožky hlavy, o které se postarají kvalitní šampony, by měla následovat i péče v podobě potřebné výživy o umytí. O tu se postarají kondicionéry a masky na vlasy. Po této péči už zbývá čas jen na dokonalý styling a doplňky do vlasů, které váš účes příjemně oživí a vaše vlasy budou doslova zářit.

Kvalitní produkty pro dokonalý styling

Po umytí a výživě vlasů je čas na dokonalý styling. Pro konečné zafixování účesu poslouží fixační sprej, který zajistí lesk a dobrou kondici vlasové pokožky. O potřebný objem se postará styler v podobě pěny pro zvětšení objemu, definování kudrlin nebo tvarování suchých i mokrých vlasů.

Dokonalý objem a ochrana před teplem v jednom

Dokonalý objem a ochranu před tepelnými vlivy od žehličky, kulmy nebo fénu vám poskytne jeden jediný přípravek. Sprej na objem a ochrana proti teplu poskytuje optimální péči v kombinaci s objemem a tepelnou ochranu. Je skvělou volbou pro všechny typy vlasů.

Doplňky pro finální doladění účesu

K finálnímu doladění účesu poslouží nejrůznější barevné a stylové doplňky do vlasů. I ten nejfádnější účes jednoduše doplní a příjemně oživí čelenky do vlasů nebo gumičky. Dopřát si můžete i příjemnou a podpůrnou masáž na snížení stresu s masážním hřebenem vyrobeným podle principů tradiční čínské medicíny.

Finální zafixování účesu včetně optimální péče o vlasové vlákno

Co chybí vašemu účesu k dokonalosti? Přece jeho zafixování, aby vydržel co nejdéle. O finální zafixování účesu se postará fixační sprej. Díky přírodnímu složení s obsahem antioxidantů a vyživujících látek kromě stylingu o vlasy také pečují a zanechávají je husté, jemné a zářivé.