Tělo - Balení - Guy's Favourites Discovery Set

Přírodní kosmetika – péče o tělo

Dopřejte svému tělu maximální požitek díky kvalitní přírodní kosmetice. Nechte se okouzlit přírodním složením, vůněmi a účinky produktů určených pro péči o tělo. Přírodní kosmetika – péče o tělo nabízí spoustu produktů v oblasti mytí, intimní kosmetika, vůně a deodoranty a další péče

Efektivní mytí celého těla

Dopřejte si dokonalou očistu pokožky po náročně stráveném dni. O efektivní mytí celého těla se postarají pečující sprchové gely a tělová mýdla. Díky obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů účinně vyčistí i tu nejcitlivější pokožku a zanechají ji hebkou, vláčnou a vyživenou. 

Šetrná péče o intimní partie

Citlivé intimní partie vyžadují speciální péči. Intimní kosmetika v podobě intimní hypoalergenní mycí pěny šetrně pečuje o intimní oblast a chrání hodnotu pH. Jednoduše odstraňuje bakterie způsobující zápach. Užijte si příjemné chvíle strávené s partnerem naplno a v pohodlí díky lubrikačnímu gelu s aplikátorem pro maximální prožitek.

Zahalte se do příjemných vůní a dejte stopku potu

Pot a zápach už nebudou mít šanci. Vyzbrojte se účinnými pomocníky, kterými jsou vůně a deodoranty. Účinné přírodní deodoranty bez obsahu alkoholu, hliníku a vůně díky mikročásticím stříbra zabraňuje zápachu. Po jeho použití se stačí už jen zahalit do smyslných květinových a ovocných vůní.

Péče o dekolt, ruce a nohy

Důležitou součástí kosmetických rituálů je i péče o dekolt, péče o ruce, nohy nebo i péče proti celulitidě a tělové peelingy. Hýčkejte se hydratačními krémy na ruce a nohy a dopřejte potřebnou dávku výživy a hydratace i svému dekoltu. S celulitidou si poradí speciální zpevňující gely, krémy a tělové oleje, jejichž účinek jednoduše podpoříte masážním kartáčem nebo exfoliační rukavicí.
INTIMNÍ PÉČE (CELKOVĚ) plus recenze YES Cleanse intimní mycí pěna s vůní i bez vůně ... Essence of Rose ...

Intimní péče, velké téma, které minimálně jednou za život řeší každá žena, a to hlavně ve smyslu – je nutná speciální péče? Na Instagramu jsem před časem toto téma řešila a pod postem je i skvělá diskuze od blogerů, zdravotních sestřiček apod., moc doporučuji pročíst. Od té doby utekl nějaký ten čas, četla jsem knihy na téma vagína, respektive vulva a nějaké další články a v dnešní recenzi bych toto téma ráda znovu otevřela včetně dvou detailů, které jsem při psaní předchozího postu nevěděla nebo nebyla ještě rozhodnutá na jakou stranu se úplně připojit. Ale základ je stejný a to, že na intimní partie opravdu nepatří běžné mýdlo!