Tělové krémy /séra/ tonika /oleje - Novinka

Tělové krémy/séra/tonika

Je vaše kůže suchá, citlivá a napnutá? Volá po pořádné dávce vláhy? Po mytí celého těla přichází ten správný čas na důležitou hydrataci, regeneraci a výživu pokožky. K tomu jsou určené tělové krémy/séra/tonika zajišťující všechno potřebné od hydratace až po regeneraci. Spolehněte se na kvalitní tělovou kosmetiku, která zanechá vaši kůži hebkou a vláčnou na dotek i na pohled. 

Ideální volba po sprchování

Po sprchování a mytí těla nebo o použití tělového peelingu/masky přichází na řadu další krok v podobě důležité a často opomíjené hydratace. K tomu jsou určeny tělové krémy, séra, tonika a další přípravky. Ty se postarají o hydrataci a výživu do hloubky, výsledkem čehož bude jemné, hebká a dokonale vyživená pokožka celého těla. 

To nejlepší pro citlivou pokožku

Nejen pro suchou pokožku, ale i pro citlivou a reaktivní pokožku je hydratace velmi důležitá, stejně tak i pro ostatní typy kůže včetně té zralé. V nabídce naleznete to nejlepší pro citlivou pokožku v podobě jemných a šetrných tělových mlék, sér a krémů i pro suchou, normální a zralou pokožku. I ta nejcitlivější pokožka tak bude jako v bavlnce.

Dokonalá hydratace a vyživení pokožky

Zajistěte si dokonale hebkou a hydratovanou pokožku bez chybičky. Pečující a zklidňující tělové krémy, séra a tonika poskytnou pokožce dokonalou hydrataci a vyživení. Díky obsahu olejů zůstane po použití pokožka, jemná, hebká a rozzářená. 

Vyživující péče v kombinaci s UV ochranou

Dopřejte si péči a ochranu v jednom. Poskytněte pokožce komplexní vyživující péči v kombinaci s důležitou UV ochranou. To vše splňují tělové oleje, které kůži propůjčí lesk, hydratují, opticky skrývají drobné nedostatky a zároveň i lehce chrání před nepříznivými dopady slunečního záření.