Tělové peelingy/ masky - EARTH HARBOR NATURALS

Tělové peelingy/masky

Tajemstvím krásné, zářící a zdravě vypadající pokožky je pravidelná péče o tělo. Ta by měla zahrnovat nejen tělové krémy/séra/tonika, péči o ruce a nohy a péči o dekolt, ale i kompletní péči v podobě peelingu nebo masky. Tělové peelingy/masky dokáží totiž s pokožkou hotové zázraky.

Důkladný peeling od hlavy až po paty

Dopřejte si důkladný peeling od hlavy až po paty. Zatímco v případě extra péče o pleť jsou pleťové peelingy šetrnější, tak aby nepodráždily citlivou pleť obličeje, tělové peelingy mohou být o něco hrubší. Účinek peelingu navíc umocníte použitím exfoliační rukavice.  Dopřejte si tuto proceduru pravidelně 1x-2x týdně a vaše pokožka se vám odmění krásnějším vzhledem. 

Jemná zrníčka pro šetrné obroušení pokožky

Proč si pravidelně dopřát luxusní péči v podobě celotělového peelingu? Tělové peelingy pomocí jemných zrníček šetrně obrušují pokožku a zbavují ji odumřelých kožních buněk. Peeling pomáhá v péči o suchou pokožku, zlepšuje její vzhled, a to okamžitě po prvním použití. Kromě toho také podporuje rychlejší obnovu kůže. Je také součástí péče proti celulitidě.

Rozzáření a omlazení v jednom jediném kroku

Hebká kůže na dotek? S tou správnou péčí o tělo to nebude vůbec žádný problém. Peeling dokáže s kůží v jednom jediném kroku doslova zázraky. V jednom jediném kroku pokožku nejen důkladně vyčistí, zbaví šupinek a odumřelých vrstev kůže, ale také ji rozzáří, zjemní a omladí. 

Ideální příprava pro následnou péči

Pleťové peelingy a peelingy na tělo zajistí ideální přípravu kůže pro následnou péči. Univerzální balzámy, tělové krémy/séra/tonika budou mít mnohem lepší podmínky pro dokonalé vstřebání a zlepšení účinku vyživujících látek. Výsledkem bude na pohled i na dotek  jemná, hydratovaná a vyživená pokožka celého těla.