Vitaminove naplasti

Alternativa k tabletám

TOCU diskrétní transdermální náplasti dodávají pečlivě formulované dávky přes kůži do krevního oběhu, obcházejí trávicí systém, čímž jsou biologicky dostupnější a pro citlivé zažívání i jemnější než standardní pilulkové doplňky.

Transdermální náplasti umožňují přísadám zabránit chemické nebo enzymatické degradaci „prvního průchodu“ (vašeho metabolismu) v gastrointestinálním traktu nebo játrech, kde mohou kapsle nebo pilulky ztratit velkou část své účinnosti.

Zakladatelka TOCU Joanna Nicola říká: "Vzhledem k celiakii je vstřebávání jakýchkoli živin ve formě pilulek velmi obtížné. Vitamínové náplasti TOCU obcházejí trávicí systém a skáčou přímo do krevního řečiště, což vede k efektivnímu přenosu živin a minerálů po těle. . Každý, kdo má citlivý žaludek, běžné gastrointestinální problémy a ty, kteří jsou proti polykání velkých tobolek? Tato metoda je pro vás obzvláště skvělá.“

Jak to funguje

Když je náplast nalepena, přirozené teplo z vaší pokožky zvýší průtok krve do této oblasti. Molekuly účinných látek procházejí póry přímo do vašeho krevního oběhu. Ingredience mohou být podávány efektivně a bez bolesti a zároveň je zajištěno, že proniknou hluboko do vašich tělesných tkání.

Jednoduché a pohodlné

Oloupejte, nalepte a jděte – je to tak snadné. Aplikujte náplast dle vašeho výběru denně pro pokračující podporu zdraví. Všechny naše náplasti jsou vhodné pro vegetariány a vegany. Jsou také bezlepkové a hypoalergenní.

Jak používat

Aplikujte jednu náplast na oblast relativně bez chloupků a vyměňujte ji každý den ve stejnou dobu. Nepřekračujte jednu náplast denně. Tato náplast není lék, ale pečlivě vytvořená přírodní směs. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, okamžitě přestaňte používat. Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte jiné léky, poraďte se před použitím s lékařem.