Tonery, mlhy a esence - MOON BEINGS

Tonizace pleti

Dopřejte svojí pleti důkladnou péči a hýčkejte ji pomocí kvalitní přírodní kosmetiky. Vyberete si vhodné přípravky, které jsou přímo určené pro jednotlivé typy pleti. Jiné produkty jsou totiž vhodné pro normální/citlivou pleť, jiné zase pro suchou nebo mastnou/smíšenou pleť. Kromě důležitého odlíčení/odstranění makeupu je důležitým mezikrokem také tonizace a zklidnění.

Šikovné produkty 3v1, které šetří váš čas

Ušetřete si ráno práci a dopřejte si během chvilky několik kroků pro péči o pokožku obličeje v jednom jediném produktu. Šikovné produkty 3v1 šetří váš čas a obstarají jak odlíčení, tak i odstranění makeupu, a to bez oplachování. Pleť je po použití čistá, svěží a jemná. 

Proč je tonizování tak důležité

Rozmazlujte se a nezapomínejte ani na speciální extra péči. Proč byste měli své pleti dopřát pravidelné tonizování pleti? Je důležitým krokem před následným nanesením krému. Pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy a umožní krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Pleťová tonika jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. 

Zahalte svůj obličej do zklidňující mlhy

Zahalte svůj obličej do jemné a zklidňující mlhy a dopřejte si elixír plný výživných látek. Pleťová mlha s antioxidačními účinky okysličí pokožku a dodá jí potřebnou dávku hydratace. Poskytne vám příjemné osvěžení v horkých letních dnech. 

Ideální příprava pokožky pro následnou péči a hydrataci

Pleťová tonika ideálně připraví pokožku pro následnou péči, hydrataci a výživu. Po důkladné tonizaci pak už jen stačí nanést hydratující a vyživující krémy a balzámy na pleť nebo vyživující či omlazující séra a oleje. Ty se díky předchozí tonizaci budou mnohem lépe vstřebávat a účinně proniknou až do hloubky kůže.