Tónovací krémy

Tónovací krémy

Milujete líčení/makeup, ať už pro běžný den nebo pro speciální příležitosti? Vyberte si kvalitní kosmetické produkty ze sekce tvář/dekorativka, jako jsou například tvářenky, pudry, make-upy, bronzery nebo tónovací krémy, které vám pomohou vykouzlit krásnou a bezchybnou pleť. Samozřejmostí by ale mělo být důkladné večerní vyčištění pleti.

Lehká alternativa make-upu

Tónovací krém je ideální volbou, pokud nechcete volit make-up. Je také zlatou střední cestou, pokud se rozhodujete mezi BB krémem a make-upy. Nabízí rychlé a jednoduché řešení pro lehké zakrytí případných nedostatků, jako jsou tmavé kruhy pod očima, žilky, pupínky nebo začervenání pleti. Oceníte pohodlnou aplikaci i to, že na kůži nepůsobí jako maska, ale naopak o něm vůbec nevíte. Je totiž lehký jako pírko.

K pleti šetrné přírodní složení

Krémový make-up nabízí k pleti šetrné přírodní složení, díky kterému bude pokožka jemnější na dotek a krásnější na pohled. Pokud tedy hledáte šetrný produkt, který je vhodný i pro citlivou pleť a příjemně se nanáší, pak je tónovací krém jasnou volbou. 

Odstín, který se vlivem tepla přizpůsobí tónu pokožky

Už nemusíte zdlouhavě vybírat odstín, který vám sedne. Krémy tónovací se speciálním složením se totiž svým odstínem vlivem tepla perfektně přizpůsobí tónu vaší pokožky. Vy tak budete vypadat naprosto přirozeně. Kromě toho také kůži ochrání před nepříznivými vlivy slunečního záření a znečištěním. 

Večerní odlíčení pleti jako základ správné péče

Důkladné večerní čištění pleti/odstranění makeupu bývá mnohdy opomíjeno a přitom by mělo být samozřejmostí. Vsaďte na kvalitní a pro pleť šetrné přípravky v podobě odličovacích mlék a pleťových vod pro váš typ pleti a připravte pokožku na následnou péči v podobě krémů a balzámů.