Travel size balení

Travel size balení/Vzorky na pleť

Vyrazte na cestu s kvalitními přírodními kosmetickými produkty. Netahejte se zbytečně s běžně velkými baleními svých oblíbených přípravků a vezměte si s sebou na dovolenou nebo do kabelky kosmetiku v podobě travel size balení/vzorky na pleť. Svoje produkty určené k péči o pleť nebo o celé tělo tak můžete mít neustále při sobě i v malém zavazadle.

Praktická cestovní a testovací sada v jednom

Vyzkoušejte testovací a cestovní sady několika produktů. Oceníte praktický textilní uzavíratelný pytlík, který zabere minimum místa. Po pár používáních si snadno uděláte obrázek o tom, zda vám i vaší pokožce daná kosmetika vyhovuje a budete se tak moci rozhodnout o případném nákupu balení v klasické velikosti. 

Mini balení šampónů a kondicionérů

V sekci naleznete také kosmetické vzorky určené k péči o vlasy, jako jsou přírodní šampony a kondicionéry v miniaturním balení. Vyzkoušejte, co vaším vlasům a vlasové pokožce vyhovuje a jaká varianta šamponu nebo kondicionéru pro vás bude jako stvořená. 

Cestovní sada pro péči o pleť mimo domov

Travel size balení produktů pleťové kosmetiky je ideální volbou mimo domov. Cestovní sada obsahuje všechno, co budete potřebovat ke kompletnímu ošetření pokožky. Nechybí čistič obličeje, pleťová maska s obsahem jílu a mořského bahna, matující a sjednocující sérum ani vyrovnávací krém proti stárnutí a vráskám.

Sestavte si svoji vlastní sadu vzorků

Pokud nevíte, pro jaké vzorky na pleť se rozhodnout, pak není nic jednoduššího než si sestavit sadu pěti kusů vzorků vybraných produktů přesně podle vašeho výběru. Poskládejte si svoji vlastní sadu přípravků z aktuální nabídky. V objednávce pak už jen stačí specifikovat typ pleti a vybraná kosmetika vám bude sestavena přesně na míru.