Tvář/ Dekorativka - Barva - Taupe - Soft neutral beige taupe

Tvář/Dekorativka

Bez líčení/makeupu si neumíte představit běžný den? Nebo se líčíte jen pro nějaké slavnostní události a speciální příležitosti? V obou případech se vám budou hodit kvalitní kosmetické produkty, které se postarají o vaše zkrášlení. Mezi „must have“ produkty patří například řasenky, lesky na rty a rtěnky nebo také přípravky na tvář/dekorativka, které se postarají o finální doladění vzhledu.

Tónovací krémy pro vyladění odstínu pokožky

Potřebujete vyladit odstín pokožky, ale nechcete sáhnout po těžkém make-upu? V takovém případě jsou řešením lehké tónovací krémy a jemné krémové make-upy z přírodních ingrediencí a se zvlhčujícím účinkem. Ty vyrovnávají tón pleti a zároveň ji chrání před sluncem a znečištěním.

Korektory a make-upy pro dokonalou pleť bez chybičky

Trápí vás nevzhledné kruhy pod očima, červené žilky nebo pupínky v obličeji, které vám kazí radost z vašeho vzhledu? Stačí se jen vybavit šikovnými pomocníky z oblasti péče o pleť.  Dokonalou pleť bez chybičky vám zajistí korektory a make-upy. Stačí jen zvolit co nejvhodnější odstín a během chviličky perfektně zamaskujete veškeré nedostatky vaší pleti. 

Bronzery pro opálený efekt

Nestihli jste se letos opálit? Nevadí, s tím správným líčením to bude hračka. O opálený efekt pokožky se postarají bronzery. Lehký bronzující pudr z přírodních složek neucpává póry a pleti propůjčuje zajímavý opálený odstín.

Důkladné večerní odlíčení jako základ správné péče o pleť

I když jste večer po náročném dni sebevíc unavené, neměly byste zapomínat na důkladné večerní odlíčení. Čištění pleti/odstranění make-upu pomocí odličovací kosmetiky je základem správné péče o pleť. Pak už jen stačí nanést pleťové krémy a balzámy pro důležitou hydrataci pokožky.