Tvářenky

Tvářenky

Milujete kvalitní non toxic kosmetiku? Přírodní kosmetika – to nemusí být jen přípravky určené pro péči o pleť, intimní kosmetika nebo k péči o tělo. Může to být i dekorativní kosmetika, která se pyšní přírodním složením. Mezi produkty na líčení/makeup by vám kromě řasenky, rtěnky nebo make-upu a pudru neměly chybět také tvářenky

Okamžité rozzáření pleti díky rostlinným olejům

Přírodní dekorativní kosmetika je cestou k dokonalému nalíčení pleti. Stačí jen pár tahů štětcem a tvářenka vám pomůže okamžitě rozzářit pleť. Díky obsahu rostlinných olejů je šetrná i k citlivé pleti. Hned po prvním vyzkoušení si zamilujete její hedvábně jemnou texturu, která dokonale přilne k pleti. Odstín se mění v závislosti na okolním světle. 

Praktické kompaktní balení s očními stíny a tvářenkou

Hodit se vám bude i praktické kompaktní balení, které obsahuje nejen tvářenku, ale také oční stíny. Díky tomu tak můžete mít i na cestách svoje oblíbená líčidla pěkně pohromadě. Díky několika barevným variantám si jednoduše namícháte nebo navrstvíte svůj vlastní odstín.

Multufunkční řešení s krémovými pigmenty

Rozjasňující tvářenka přináší multifunkční řešení v oblasti líčení. Nabízí jak péči o rty v podobě rtěnky, tak i tvářenku. Díky obsahu krémových pigmentů se perfektně přizpůsobí pleti a vykouzlí dokonalý efekt. Rostlinné složení neucpává póry. Oceníte i dlouhotrvající výdrž. 

Neopomíjejte večerní odlíčení, které je základem správné péče o pleť

I když jste večer po náročném dni sebevíc unavené, neměly byste opomíjet důkladné večerní odlíčení. Čištění pleti/odstranění make-upu pomocí odličovací kosmetiky je základem správné péče o pleť. Pak už jen stačí nanést pleťové krémy a balzámy pro důležitou hydrataci pokožky.