Uklidňující a ochranné séra, oleje - JORGOBÉ

Uklidňující a ochranná séra, oleje

Trápí vás citlivá pleť, která má sklony k začervenání nebo svědění? Tento problém vyžaduje speciální péči v podobě pleťové kosmetiky určené právě pro tento typ pleti. Vybavte se specialisty na čištění/odstranění makeupu, zklidňujícími krémy a balzámy na pleť a dalšími nezbytnými přípravky. Vaše pokožka ocení i speciální péči v podobě pleťových sér a olejů.

Dokonalé odlíčení je základ

Čištění pleti/odstranění makeupu pomocí šetrné přírodní kosmetiky určené přímo pro konkrétní typ pleti je základem správné péče o pokožku obličeje. Nejprve je důležité zbavit kůži všech nečistot a makeupu. Teprve tak budou moci kosmetické produkty odvést svoji práci a bude ten správný čas použít další kosmetické přípravky. 

Tonizace jako důležitý mezikrok pro úlevu citlivé pokožce

Rozmazlujte se a nezapomínejte ani na speciální tonizační přípravky. Proč byste měli své pleti dopřát pravidelné tonizování pleti? Je důležitým krokem před následným nanesením krému. Pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy a umožní krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Pleťová tonika jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. 

Hotový balzám pro uklidnění a ochranu

Rozmazlujte se a dopřejte si něco extra. Investujte do kvalitní přírodní kosmetiky, která má blahodárné účinky. Uklidňující a ochranná séra a oleje jsou hotovým balzámem pro uklidnění i té nejcitlivější pokožky. Poskytnou jí potřenou ochranu před nepříznivými vlivy, zmírní pnutí a redukují začervenání. 

Extra péče pro náročnou pleť

I citlivá pleť si zaslouží extra péči. Extra péče o pleť zahrnuje pravidelný peeling a vyživující pleťové masky. Díky těmto přípravkům dodáte svojí pokožce přesně to, co potřebuje. Odvděčí se vám pak tím, že bude hebká a rozzářená.