Univerzální balzámy

Univerzální balzámy

Objevte kouzlo a účinnost kvalitní pleťové kosmetiky. Vyberte si z široké nabídky produktů určených nejen pro čištění pleti/odstranění makeupu, ale také pro následnou hydrataci, o kterou se postarají krémy a balzámy na pleť. Zajímavé řešení přináší univerzální balzámy, které poskytnou vaší pokožce přesně to, co potřebuje.

Silné hydratační a antioxidační vlastnosti

Univerzální krémy a balzámy mají silné hydratační a antioxidační vlastnosti, takže poskytnou vaší pleti dokonale vyváženou kombinaci důležitých látek a živin potřebných pro zdravý vzhled. Po pravidelném používání bude pokožka jemná, hebká a vyživená. Univerzální krémy jí poskytnou potřebnou ochranu před nepříznivými okolními vlivy. 

Dokonalá regenerace pro krásný vzhled pleti

Dopřejte své kůži dokonalou regeneraci a zajistěte si krásný vzhled pleti díky kvalitní kosmetice. V kombinaci s extra péčí o pleť v podobě pravidelného používání peelingu pro odstranění odumřelých kožních buněk a pleťových masek podle konkrétního typu pleti použití krémů a balzámů zajistí perfektní vzhled.

Perfektní vzpruha pro suchou a unavenou pokožku

Pokud vás trápí suchá a unavená pokožka, která doslova volá po vláze a hydrataci, pak jsou univerzální balzámy na pleť tou správnou volbou. Poskytnou suché a unavené pokožce perfektní vzpruhu, dodají jí potřebnou dávku hydratace a uzamknou v ní vláhu, takže bude hydratovaná po dlouhou dobu. 

Varianta pro zralou pleť

Zpomalte čas a projevy stárnutí. V nabídce naleznete také variantu, která je na míru ušitá zralé pleti. Univerzální balzámy na zralou pleť perfektně vyhladí jemné linky a vrásky a minimalizují tvorbu nových vrásek. Pleť bude vypadat mladistvěji a zdravěji. Zároveň bude i rozjasněná a hydratovaná.