Vlasy - Skladem

Přírodní kosmetika – péče o vlasy

Toužíte po krásných, hustých a lesklých vlasech, protože k vám matka příroda nebyla příliš štědrá? Dopřejte jim pořádnou péči se vším všudy. Na cestě k dokonalé kštici vám pomůže přírodní kosmetika – péče o vlasy obsahující všechno potřebné od šamponů, přes kondicionéry, masky na vlasy až po finální styling

Šampony na různé typy vlasů

Vyberte si šampony pro různé typy vlasů. Účinně zbaví nejen vlasy samotné všech nečistot, ale především šetrně čistí i citlivou pokožku hlavy. Zároveň se také postarají o důležitou hydrataci, která je velmi důležitá pro zdravý růst vlasů.  Pro citlivou pokožkou jsou ideální volbou šampony pro citlivou pokožku hlavy, které mají protizánětlivé účinky a obsahují čistě přírodní složky. 

Kondicionéry pro jemný a zářivý vzhled

Po dokonalém umytí šamponem přichází na řadu nepostradatelné kondicionéry. Proč je tak důležitý a jak ho používat. Jeho cílem je zacelit vlasová vlákna a zanechat vlasy hydratované, jemné a zářivé. Stačí jen po umytí nanést menší množství do délky vlasů a v případě, že jde o oplachový kondicionér, důkladně opláchnout vodou.

Vše potřebné pro dokonalý styling

Po umytí a výživě vlasů je čas na dokonalý styling. Pro konečné zafixování účesu poslouží fixační sprej, který zajistí lesk a dobrou kondici vlasové pokožky. O potřebný objem se postará styler v podobě pěny pro zvětšení objemu, definování kudrlin nebo tvarování suchých i mokrých vlasů.

Doplňky pro finální doladění účesu

K finálnímu doladění účesu poslouží nejrůznější doplňky do vlasů. I ten nejfádnější účes doplní a oživí čelenky do vlasů nebo gumičky. Dopřát si můžete i příjemnou a podpůrnou masáž na snížení stresu s masážním hřebenem vyrobeným podle principů tradiční čínské medicíny.