Parfémy a deodoranty - Velikost - 30ml

Vůně a deodoranty

Pravidelná a důkladná péče o tělo je nezbytnou součástí našich každodenních kosmetických rituálů. Kromě mytí a čištění pokožky těla a následné péče v podobě péče proti celulitidě, péče o ruce a nohy je důležitou součástí i intimní péče. Pro finální krok jsou jako stvořené nejrůznější vůně a deodoranty, které vám dodají potřebnou svěžest, minimalizují zápach a zabrání tvorbě potu. 

Přírodní parfémy v různých vůních

Nechte se inspirovat úžasnými vůněmi, které jsou stvořené pro jakoukoliv příležitost. Provoňte svůj den krásnými tóny květin, sladkého ovoce nebo svěžích citrusů. Objevte kvalitní přírodní parfémy a vyberte si ten pravý, který vám maximálně sedne. V nabídce naleznete nejrůznější typy vůní od svěžích, přes sladké květinové a ovocné, až po odvážně kořeněné. 

Varianta bez sody

Myslete na svoje zdraví i během používání deodorantů a vůní. Vsaďte na přírodní deodoranty a vůně, které vás nadchnou nejen svojí kvalitou, ale především účinností. Nedejte žádnou šanci nepříjemnému potu a zápachu. Zajímavou možností je přírodní deodorant bez sody a hliníku, zkrátka bez jakékoliv nežádoucí chemie. O potřebnou účinnost se postarají mikro částice stříbra.

Unisex varianta pro ženy i pro muže

Přírodní unisex deodorant čistě z přírodních přísad bez obsahu alkoholu, solí a hliníku vás odzbrojí svojí účinností. Kromě toho také nezanechává skvrny na oblečení. Díky jemné neutrální vůni se hodí pro ženy i pro muže. 

One Seed - Čisté a přírodní parfémy s etickým přístupem


One Seed je známý svými čistými a přírodními parfémy, které jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí a etické standardy. Jejich parfémy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí, které jsou šetrné k pokožce i k planetě. Díky inovativním vůním a dlouhotrvajícím složkám nabízí One Seed parfémy, které nejen voní skvěle, ale také přinášejí pocit dobra v souladu s přírodou.