VZORKY - INNERSENSE organic beauty

Vzorky

Chcete vyzkoušet kvalitní přírodní pleťovou kosmetiku, produkty určené k péči o tělo nebo dekorativní kosmetiku, ale nejste si jisti tím, jak vám daný produkt sedne? V takovém případě jsou ideálním řešením nejrůznější vzorky od vámi vybraných produktů, díky kterým můžete vyzkoušet přesně to, co potřebujete a teprve poté se rozhodnout o nákupu v běžném balení. Navíc takový vzorek kosmetiky využijete třeba i na cestách a během dovolených.

Testovací a cestovní sady produktů

Vyzkoušejte testovací a cestovní sady několika produktů. Oceníte praktický textilní uzavíratelný pytlík, který zabere minimum místa. Po pár používáních si snadno uděláte obrázek o tom, zda vám i vaší pokožce daná kosmetika vyhovuje a budete se tak moci rozhodnout o případném nákupu balení v klasické velikosti. 

Šampony a kondicionéry v miniaturním balení

V sekci naleznete také kosmetické vzorky určené k péči o vlasy, jako jsou šampony a kondicionéry v miniaturním balení. Vyzkoušejte, co vaším vlasům a vlasové pokožce vyhovuje a jaká varianta šamponu nebo kondicionéru pro vás bude jako stvořená. 

Pleťové krémy a séra v malém provedení

V malém provedení zakoupíte také krémy a balzámy na pleť nebo pleťová séra a oleje. I tyto mini kosmetické produkty využijete nejen k vyzkoušení a účinnosti, ale také na cestách, kdy oceníte především to, že ve vašem cestovním zavazadle zaberou minimum místa. 

Vzorky podle vašeho výběru

Kromě běžně dostupných kosmetických vzorků si můžete sestavit kompletní vzorky kosmetiky přesně podle vašeho výběru. Poskládejte si sadu z pěti kusů pleťové nebo tělové kosmetiky, make-upu a dalších produktů z aktuální nabídky. V objednávce pak už jen stačí specifikovat typ pleti a vybraná kosmetika vám bude sestavena přesně na míru.