Značky/ Brands - Poznámka - Tělová péče

Značky

Hledáte kvalitní přírodní kosmetiku? Vyberte si z těch nejlepších produktů pro péči o pleť, o celé tělo nebo dekorativní kosmetiku pro líčení očí, obočí, péči o rty a další. Dopřejte si tu nejlepší péči od hlavy až po paty a vsaďte na osvědčené značky/brands, které jsou oblíbené pro svoje nontoxic složení. 

Absolution – kosmetika i doplňky stravy

Značka Absolution nabízí přírodní pleťovou i tělovou kosmetiku, ale také doplňky stravy pro krásu. Zkrášlit se vám pomohou rtěnky, pleťové krémy a balzámy nebo konjaková houbička na čištění pleti/odstranění makeupu. Dopřát si můžete i extra péči o pleť, jako jsou třeba čistící pleťové masky.

Lumion – specialista v péči o pleť

Značka Lumion nabízí produkty určené pro záchranu pleti. Pleťová séra a oleje a pleťové masky pomáhají zlepšovat pružnost pokožky, vyhlazují jemné linky a vrásky a zmenšují póry. Zároveň zklidňují pokožku náchylnou k nedokonalostem a pomáhají redukovat zarudnutí nebo záněty. Pleť bude hladká, jemná a zklidněná.

Nuud – přírodní deodoranty bez sody a hliníku

I vůně a deodoranty mohou mít netoxické složení. Řešením jsou přírodní deodoranty bez obsahu sody a hliníku. Mají krémovou texturu a jsou vysoce účinné. Neobsahují žádné chemikálie ani alkohol. Hodí se pro muže i pro ženy a jsou vhodné pro všechny typy pokožky i pro tu nejcitlivější. Navíc jsou účinné až po dobu několika dnů. 

WAP - přírodní kosmetické produkty pro zvířata

Značka WAP má ve svém sortimentu přírodní kosmetické produkty pro pejsky. Kosmetika pro psy. Nechybí produkty určené k péči o srst ani o psí tlapky nebo ochrana proti klíšťatům. Srst očistí a provoní psí šampony, lepší pohodlí tlapek zajistí olej na tlapky nebo tyčinka na tlapky. Mast proti klíšťatům s obsahem cedrového a levandulového oleje pomáhá chránit před klíšťaty a dalším parazity.