Zvlhčující a rozjasňující séra, oleje - Velikost - 5ml

Zvlhčující a rozjasňující séra, oleje

Pravidelné a důkladné čištění pleti/ odstraňování makeupu je základ. Stejně tak i jako následná hydratační péče v podobě krémů a balzámů. Co takhle ale ještě něco navíc nad rámec běžné péče? Hýčkejte se a rozmazlujte Dopřejte si extra péči o pleť a vyzkoušejte účinná séra a oleje, která působí blahodárně na všechny typy pleti. 

Dokonalá hydratace a rozzáření pokožky

Suchá a olupující se kůže už vás nemusí trápit. Stačí jen vědět, jak s tímto problémem zatočit. Nenechte se zaskočit suchou pletí bez života a nabídněte jí dokonalou vzpruhu. Tu jí poskytnou zvlhčující a rozjasňující séra a oleje. Kromě toho také zatočí s vráskami. Stačí je sáhnout po variantě s obsahem vysoce účinné kyseliny hyaluronové. 

Jednoduché nanášení a maximální účinek

Užijte si chvilku jen samy pro sebe a dopřejte si speciální péči, která vás zkrášlí a omladí. Pleťová séra a oleje si oblíbíte nejen pro jejich extra účinek, ale také díky jednoduchému nanášení, které vám zabere minimum času. Na kůži jsou velmi příjemné a co je úplně nejlepší – nezanechávají nepříjemný mastný pocit. 

Při pravidelném používání dokáží hotové zázraky

Hoďte problémy s pletí za hlavu. Vsaďte na kvalitní pleťovou kosmetiku. Při pravidelném používání sér a olejů budete nadšeny z viditelného účinku. Tyto specialisté v oboru kosmetiky totiž dokáží hotové zázraky. Poradí si s všemi možnými neduhy a jako bonus pleť omladí a rozzáří. 

Pomocníci pro příjemnější péči pro pleť

Vyzbrojte se účinnými pomocníky v oblasti péče pro pleť a zpříjemněte si ranní a večerní rituál. Čištění vám usnadní konjaková houba, masáž zastoupí šikovný roller. Kromě toho můžete vyzkoušet i doplňky stravy pro krásu v podobě čajů, vitamínů, proteinu a dalších doplňků.